Oproep thuiscollectanten ReumaNederland

Collecte week

Van 22 t/m 27 maart kunnen onze vrijwilligers niet langs de deuren. Strijdt daarom mee voor De Rem van Reuma en meld je aan voor onze Thuiscollecte!

 

Zoals jullie weten is ReumaNederland grotendeels afhankelijk van de inkomsten uit onze collecte om bijvoorbeeld belangrijk reumaonderzoek te doen. Daarom organiseren we dit jaar een Thuiscollecte (22-27 maart). Dat betekent veilig collecteren met een mobiele telefoon, tablet of computer. Gewoon thuis, vanaf de bank.

Hoe werkt de Thuiscollecte?

Een thuiscollectant kan gemakkelijk collecteren in eigen kring, bijvoorbeeld onder vrienden, familie, in de buurtapp of bij collega’s. Het is een leuke en ook veilige manier om te collecteren. Bekijk de korte video op onze speciale webpagina om te zien hoe deze Thuiscollecte werkt.

Wat vragen we van jullie?

Oproep voor thuiscollectanten.

Opgeven gaat heel eenvoudig. Klik hiervoor op Thuiscollecte.nl.

We hopen dankzij jullie hulp van de Thuiscollecte een groot succes te maken!

 

Van 22 t/m 27 maart kunnen onze vrijwilligers niet langs de deuren. Strijdt mee voor De Rem van Reuma en meld je aan voor onze Thuiscollecte!

 

x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security